Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
14 september 2020 9:30
Op woensdag 9 september bereikte ons het trieste bericht dat Pino de Bruijn, Lid van verdienste sinds 1985, op 87-jarige leeftijd is overleden.
Pino was een alleskunner op het veld en schitterde in de gloriejaren van KFC als semiprof in het eerste elftal. Vanaf 1964/1965 keerde hij met het team terug naar de amateurs om daar nog vele mooie wedstrijden te spelen.
Na drie jaar KFC 1 nam Pino de Bruijn gas terug. Op latere leeftijd volgde nog een onvergetelijke tijd met de Zilveren Benenploeg. In die ploeg voetbalden Pino met Wastora-mannen als Jan Koelemeijer, Wim van het Kaar en Dick Schouten. Medespelers waren verder Jaap Konijn, Klaas Haan, Hans Schipper, Klaas van Vliet, Ab Dral, John de Vries, Lammert Philippo, Rob Groot, Hans Paauwe en Jan Wit. Legende Siem Schaap was een van de vaste scheidsrechters.'
Wegens zijn vele vrijwilligerswerk - jeugdleider en -hulptrainer en 16 jaar bestuurslid - werd De Bruijn in 1985 benoemd tot Lid van Verdienste.
Wij wensen namens KFC de familie van Pino veel sterkte en kracht toe bij het dragen dit grote verlies.
Het Hoofdbestuur
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.