Vermakelijke spelvormen
Het programma van de AZ Selectiedagen bestaat uit vijf onderdelen waar variërende en vermakelijke spelvormen aan bod komen. Zo spelen de jonge voetballers onder meer boardingvoetbal, een partijvorm en wordt hun snelheid opgemeten. Ook worden er op het sfeerplein verschillende activiteiten georganiseerd.
Keepers
Ook keepers kunnen zich aanmelden voor de AZ Selectiedagen. Er zijn voor hen geen gerichte keeperstrainingen, maar zij mogen wel op doel bij de partijvormen. AZ scout hier ook op doelmannen.
Waar en wanneer?
De AZ Selectiedagen zijn dit jaar op een recordaantal locaties georganiseerd in Noord- en Zuid-Holland. Op woensdag 6 mei worden de trainingen aangeboden op het complex van KFC 1910. Klik hier om jezelf aan te melden.
Inschrijven
Deelnemers moeten eerst aangeven tot welke leeftijdscategorie zij behoren. Er zijn per dag drie tijdsblokken, waarvan elk een bepaalde leeftijdscategorie vertegenwoordigt. Plaats je ticket in het winkelmandje en klik op bevestig. Maak vervolgens een account aan of log in op je al bestaande account. Vul na het inloggen de gegevens van de deelnemer in. Vervolgens betaal je jouw ticket en krijg je per e-mail een bevestiging. Deelname kost € 5, leden van de AZ Juniorclubs krijgen € 2,50 korting.
Stempelkaart
Ook krijgen de deelnemers aan de AZ Selectiedagen een stempelkaart, waarmee zij worden uitgedaagd om alle onderwerpen af te werken. Wie zijn stempelkaart vol krijgt, kan deze verzilveren op het AZ Fanplein en krijgt als beloning een echte AZ-goodiebag. Daarin zit een uniek aandenken aan een fraaie voetbaldag.
Heb jij deze flyer al bij de club zien liggen? Klik hier!