Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Wie Wat Waar

ALGEMEEN

KFC kantine Wezelstraat 9 1541 LZ Koog a/d Zaan 075 628 36 98 kantine@kfc1910.nl
KFC postadres George Gershwinstraat 42 1544 NG Zaandijk    

HOOFDBESTUUR

Voorzitter
Tako Boelens voorzitter@kfc1910.nl    
Vice-voorzitter
Rene Zandbergen voorzitter@kfc1910.nl    
Secretaris
Babette Steijn secretaris@kfc1910.nl    
Penningmeester
Inge Teunisse penningmeester@kfc1910.nl    
Technische Zaken
Xander Salden technischezaken@kfc1910.nl   06 174 542 16
Commerciele Zaken
Reda Mahdi      
Algemene Zaken
Raymond Ranshuijsen rranshuijsen@live.nl   06 179 041 96
Jeugdzaken
Vacature      
Publiciteit
Vacature      

ASSISTENTIE BESTUUR

Ledenadministratie
Ernst Jonker ledenadministratie@kfc1910.nl   06 517 78 235
Wedstrijdsecretaris
Pieter Slot wedstrijdsecretaris@kfc1910.nl 075 670 24 93 06 220 778 90
Jan Jonker jnm.jonker@planet.nl   06 453 081 32
Vertrouwenspersoon ongewenst gedrag
Irene Fritz irene.fritz@hotmail.com   06 48 060 496

COMMISSIES

Voorzitter Jeugdcommissie
Peter Westerhoven peterwest@hotmail.com    0641432102 
Sponsorcommissie
Johan van Welie sponsorcommissie@kfc1910.nl 075 635 55 50 06 339 698 80
Reda Mahdi sponsorcommissie@kfc1910.nl   06 54 35 38 89
Maarten Alleman sponsorcommissie@kfc1910.nl    
Kantinecommissie
Miranda Kosian kantine@kfc1910.nl   06 14645449 (werkdagen na 18:00 uur
Jeffrey Sluijs inkoop@kfc1910.nl   06 12080635 (werkdagen na 18.00)
Terreincommissie
Henk Smit h.a.smit@chello.nl 075 635 56 52  
Ron de Vries r.vries667@upcmail.nl 075 635 71 71 06 107 438 29
Herman de Kamper h.dekamper@chello.nl 06 21810466  
Kledingcommissie
  kledingcommissie@kfc1910.nl    

COÖRDINATOREN ALGEMEEN

Hoofd Jeugd Opleidingen
Bas Timmer bas_timmer_voetbal@hotmail.com   06 206 759 09
Technisch Coördinator onderbouw
Vacature      
Keepers coördinator
Vacature keepers@kfc1910.nl    
Toernooi Coördinator  (Tijsterman toernooi)
Eric Blom toernooien@kfc1910.nl   06 288 344 95
Scheidsrechterscoordinator
Vacature      

COÖRDINATOREN HEREN

Overige senioren
Ernst Jonker ledenadministratie@kfc1910.nl   06 517 78 235
Coördinator O15 t/m O19
Vincent Onink V.P.Onink@live.nl   06 460 350 79
Coördinator O11 t/m O14
Peter Westerhoven peterwest@hotmail.com   06 414 321 02
Coördinator O9 en O10
Marc de Haas m.haas@chello.nl   06 511 200 65
Coördinator mini's en O8
Wout Kousbroek  woutkousbroek@hotmail.com   06 502 762 07

COÖRDINATOREN VROUWEN

Hoofd Dames Commissie
Linda van Amerongen damesbestuurkfc1910@gmail.com   06 119 553 62
Tonnie Tijsterman     06 227 933 58
Coördinator Algemene Zaken
Raymond Ranshuijsen rranshuijsen@live.nl   06 179 041 96
Coördinator Communicatie en werving
Robert Huijsman robert.huijsman@tele2.nl   06 119 553 62
Coördinator Technische zaken
Henk Kat h.kat7@planet.nl   06 535 390 11
Coördinator VR35+
Judith Sanders kfcvr35@gmail.com   06 245 052 33
Coördinator internet
Vacature      
Coördinator Activiteiten
Sabrine Reijinga,
Linda van Amerongen,
Anne-Marie Blank
evenementencommissie@kfc1910.nl    
Coördinator Wedstrijdzaken
Vacant      
Coördinator MO11
Rocco Splinter Roccosplinter@gmail.com   06 147 134 16
Coördinator MO17
Edwin de Boer Edbo1@upcmail.nl   06 109 303 99
Coördinator MO19
Bert Zwart bzwart1@upcmail.nl   06 21 150 374
Coördinator Vrouwen
Henk Kat h.kat7@planet.nl   06 53 539 011

TRAINERS DAMES/MEIDEN

VR1/VR2
Henk Kat      
Sjors Schouten
Erdal Toprak
g.schouten4@chello.nl   06 55 387 290
VR3
Erik Timmerman      
Ko Krokké mkrokke@gmail.com   06 22 809 257
VR35+
Erik Timmerman
Ko Krokke
 
mkrokke@gmail.com
  06 537 364 00

MO19-1
Bert Zwart
Sinan Kardogan
bzwart1@upcmail.nl   06 21 150 374
MO17-1
Candy Burgzorg     06 30 064 961
MO13-1
Richard Wijkstra      
Ilse Krokké     06 31 515 492
Rocco Splinter     06 14 713 416
MO13-2
Osman Bozkurt      
Ilse Krokké     06 31 515 492
MO11-1
Ilse Krokké ilsekrokke@gmail.com    
Osman Bozkurt      

KFC SELECTIE

Trainer KFC 1
Guillaume Groot     06 290 463 31
Trainer KFC 2
Enrico Schouten     06 212 461 95
Elftalbegeleiders KFC 1
Peter Jansen a.tjansen@hotmail.com 075 615 71 86 06 532 770 46
Dennis Donker donkah1@hotmail.com   06 301 729 09
Elftalbegeleider KFC 2
Bart Gerritsen bartgerritsen@outlook.com   06 430 303 47
Keeperstrainer
Ab de Visser abdvisser@hotmail.com   06 250 627 67
Grensrechter KFC 1
Raymond Ranshuijsen      
Grensrechter KFC 2
Kees Maurice      
Fysiotherapeut
Mennolt Klaassen     06 250 921 90
Ger Spannenburg     06 589 478 98
Bauke Zwolsman     06 385 056 07
Lennart Kroes      

KFC ZONDAG HEREN

KFC 3
Enno Heijnis     06 11 593 379
KFC 4
Marc Konings     06 18 169 111
KFC 5
Dylan Haan     06 13 527 718
KFC 6      
       

KFC ZATERDAG HEREN

KFC 1
Meno Savastano      06 46 448 340
Leslie Honig     06 53 673 231
KFC 2
Ernst Jonker     06 51 778 235

TRAINERS JEUGD HEREN

O19-1
Rick Kitzen     06 55 881 466
Henk Kat     06 53539011
O19-2
Aschwin Darshoen     06 14 990 305
O17-1
Iskender Koca     06 14 713 224
Kenan Aksakal     06 19 953 404
O17-2
Marc Konings     06 18 169 111
O17-3
Rene Zandbergen     06 52 421 374
Teunis Noordhoek     06 83 224 018
O16-1      
Enno Heijnis     06 11 593 379
O16-2      
Marco van Persch     06 16 361 294
O16-3      
Timo de Regt     06 23 925 397
O15-1
Nordin Akhamrane n.akhamrane@hotmail.com   06 25 167 926
Zouahir Karami     06 87 697 907
O15-2 en O15-3
Dennis Bolding     06 33 687 189
Heiko Posno     06 51 173 867
O14-1
Daninho Doorson     06 36 585 434
Axel Engel     06 40 391 444
O14-2
Nick Koekenbier     06 41 474 962
Timo de Regt     06 23 925 397
O14-3
Ronald Vredenburg     06 12 324 953
Erwin Vinke     06 40 816 927
Linda van Ederen     06 55 394 311
O13-1
Niels Oosterhuis     06 30 670 052
Davy Vis     06 38 734 606
O13-2
Orlando Monkau     06 80 143 946
Alison Pinas     06 40 914 880
O13-3
Peter Westerhoven     06 41 432 102
Wim Ederveen     06 52 306 853
O12-1
Orlando Monkau     06 80 143 946
Alison Pinas     06 40 914 880
O12-2
Roger Buter     06  41 204 651
Remco Hoofd     06 11 606 404
O11-1 en O11-2
Stan van Maaren     06 36 591 438
Adjaynan     06 48 309 626
O11-3
Joachen van der Schaaf     06 26 852 362
Frank     06 40 000 334
O10-1 en O10-2
Jamie Snijder     06 48 655 816
Alper Koca     06 45 656 598
O10-3
Redouane Boersma      06 84 447 101
O10-4
Jeroen Hendriks     06 13 072 119
O10-5      
Jeroen Laan     06 43 797 647
Tea Negro Ponzi     06 25 083 332
O9-1 en O9-2
Damian Willems     06 34 448 788
Nick van Wijnen     06 40 962 425
O9-3
       
       
O9-4
Wout Kousbroek     06 50 276 207
Ilse Kafoe     06 19 996 726
O9-5
Tea Negro Ponzi     06 18 434 275
O8-1 en O8-2
Mika Zandbergen     06 22 883 367
Max Eshuijs     06 36 502 978
Mini Tijgers      
Roberto Arina      
Jaap Braam     06 39 558 283
Mini Leeuwen      
Robert Arina      
Wout Kousbroek     06 50 276 207
Mini Panters      
Roberto Arina      

WEBSITE

Technisch beheer
Erwin Pas website@kfc1910.nl    
Daan Jonker daanjonker@live.nl    
Verslagen senioren
Rita Kleij zijlijn@kfc1910.nl 075 628 20 63  
Jeugdverslagen
Sylvia van Polanen jeugdverslag@kfc1910.nl 075 670 51 32  
Wedstrijdsecretaris 
Pieter Slot (zondag) wedstrijdsecretaris@kfc1910.nl 075 670 24 93 06 220 778 90
Jan Jonker (zaterdag) jnm.jonker@planet.nl   06 453 081 32

VRIENDENCLUB

Rob van Drimmelen rob.van.drimmelen@gmail.com   06 510 655 72
Ton Balk t.balk2@upcmail.nl   06 125 633 57
Rob Kaaijk robkaayk@hotmail.com 075 640 12 37  

OVERIG

Standenbeheer
Henk Smit h.a.smit@chello.nl 075 635 56 52  
Boetes KNVB
Ernst Jonker ledenadministratie@kfc1910.nl   06 517 78 235
Wasbaas
Peter Jansen a.tjansen@hotmail.com 075 615 82 49 06 532 770 46
Sleutelbaas
Louis Stromeijer      
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!