Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Programma

--------------------------------------------------------

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 mei 14:30 KFC 1 (zon) Kleine Sluis 1 (zon)
22 mei 14:00 Spirit 30 (SC) 1 (zon) KFC 1 (zon)
6 jun 14:30 VIOS-W 1 (zon) KFC 1 (zon)
21 mei 14:00 De Wherevogels 2 KFC 2
4 jun 12:15 KFC 2 ZCFC 4
6 jun 11:30 SV Spartanen 2 (zon) KFC 2 (zon)
22 mei 12:00 Rijp (de) 2 (zon) KFC 2 (zon)
29 mei 11:30 KFC 2 (zon) VIOS-W 2 (zon)
11 jun 14:30 KFC 2 ODIN 59 6
22 mei 10:30 FC Uitgeest 6 (zon) KFC 3 (zon)
29 mei 9:30 KFC 3 (zon) Assendelft 4 (zon)
22 mei 14:00 WBSV 4 (zon) KFC 4 (zon)
29 mei 9:30 KFC 4 (zon) Purmerland 3 (zon)
12 jun 14:00 WSV 1930 7 (zon) KFC 5 (zon)
29 mei 11:30 KFC 5 (zon) ADO '20 4 (zon)
22 mei 10:30 KFC 6 (zon) ADO '20 5 (zon)
29 mei 14:00 Knollendam 4 (zon) KFC 6 (zon)
21 mei 9:45 KFC Cheeta's Kadoelen Welpen 2
28 mei 13:00 Zouaven (de) JO19-1 KFC JO19-1
21 mei 14:30 KFC JO19-1 Purmersteijn JO19-1
4 jun 14:30 KFC JO19-2 IJmuiden vv. JO19-2
21 mei 15:00 KFC JO19-2 Adelbert st JO19-1
21 mei 14:00 Sporting Krommenie JO19-4 KFC JO19-3
4 jun 14:00 Volendam (rkav) JO19-6 KFC JO19-3
21 mei 17:00 KFC JO19-3 (zat) KFC ouders
21 mei 12:15 KFC JO17-1 Purmersteijn JO17-1
28 mei 14:00 Schagen United JO17-1 KFC JO17-1
21 mei 13:00 KFC JO17-2 DEM (RKVV) JO17-2
21 mei 15:00 KFC JO17-3 Volendam (rkav) JO17-5
28 mei 14:15 BFC JO17-3 KFC JO17-3
23 mei 18:45 Blauw Wit (W) JO17-1 KFC JO17-4
21 mei 14:00 Onze Gezellen JO16-2 KFC JO16-1
28 mei 14:30 FC Uitgeest JO16-1 KFC JO16-1
11 jun 10:15 KFC JO16-1 Fortuna Wormerveer sv JO16-2
28 mei 16:45 KFC JO15-1 DWS afc JO15-1
21 mei 12:00 SDZ JO15-1 KFC JO15-1
21 mei 11:00 Meteoor De sv. JO15-1 KFC JO15-2
21 mei 10:15 KFC JO15-3 FC Weesp JO15-2
28 mei 16:45 KFC JO14-1 Foresters (de) JO14-2
21 mei 11:00 ADO '20 JO14-1 KFC JO14-1
21 mei 13:15 KFC JO14-2 Westfriezen JO14-1
28 mei 15:00 KFC JO13-1 FC Uitgeest JO13-1
21 mei 11:00 ADO '20 JO13-1 KFC JO13-1
21 mei 11:30 KFC JO13-2 OFC JO13-1
21 mei 10:00 ASC De Volewijckers JO13-3 KFC JO13-3
21 mei 8:30 KFC JO13-4 DEM (RKVV) JO13-6
28 mei 11:45 SVA JO13-2 KFC JO13-4
21 mei 10:00 KFC JO12-1 Koninklijke HFC JO12-2
21 mei 8:30 SVA JO12-2 KFC JO12-2
21 mei 8:30 KFC JO11-1 Purmersteijn JO11-1
21 mei 9:00 Zaanlandia JO11-1 KFC JO11-2
21 mei 8:30 KFC JO11-3 Vitesse 22 JO11-2
21 mei 9:00 FC Uitgeest JO11-5 KFC JO11-4
21 mei 11:00 Dijk De asv JO10-1 KFC JO10-1
6 jun 11:00 KFC JO10-1 KFC Toernooi
21 mei 9:30 FC Zaandam JO10-1 KFC JO10-2
21 mei 11:00 KFC JO10-3 Volendam (rkav) JO10-5
21 mei 10:00 KFC JO10-4 OSV JO10-3
21 mei 10:00 KFC JO9-1 Westfriezen JO9-1
21 mei 8:30 KFC JO9-2 Monnickendam JO9-1
21 mei 8:45 ADO '20 JO9-3 KFC JO9-3
21 mei 8:45 Hillegom sv JO8-1 KFC JO8-1
21 mei 9:00 OSV JO8-2 KFC JO8-2
21 mei 8:30 KFC JO8-3 De Wherevogels JO8-2
21 mei 9:45 KFC Leeuwen Fortuna Wormerveer City
21 mei 16:30 KFC MO19-1 SDZ MO19-1
21 mei 11:30 KFC MO15-1 Zaandijk MO15-1
21 mei 10:00 KFC MO13-1 Ilpendam MO13-1
21 mei 10:00 DIOS sv. MO11-1 KFC MO11-1
21 mei 8:30 KFC MO11-2 AFC MO11-2
4 jun 8:00 KFC Opendag KFC trainen
21 mei 9:00 OSV flamingo's KFC Panters
21 mei 9:00 IVV zwanen 1 KFC Tijgers
28 mei 15:00 KFC VR35+1 Assendelft VR35+1
21 mei 14:30 Purmerland VR1 KFC VR1
6 jun 12:30 V.V. Bergen VR1 (zon) KFC VR1 (zon)
29 mei 14:30 KFC VR1 (zon) WSV 1930 VR1 (zon)
22 mei 14:00 Medemblik FC VR1 (zon) KFC VR1 (zon)
28 mei 18:30 KFC VR1 Blauw Wit (W) VR1
4 jun 14:30 KFC VR1 DZS VR1
28 mei 15:00 KFC VR35+2 Swift VR35+1
22 mei 14:00 Ilpendam VR1 (zon) KFC VR2 (zon)
12 jun 11:30 KFC VR2 (zon) WBSV VR2 (zon)
29 mei 11:30 KFC VR2 (zon) Schoten vv. VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!