Het afgelopen jaar was voor het vrouwenvoetbal echt fantastisch. Met als hoogtepunt de topprestatie van de Nederlandse leeuwinnen, die daarmee het vrouwenvoetbal in Nederland definitief op de kaart zetten.
Met hun enthousiasme, positieve instelling en goed verzorgd voetbal wisten de meiden de harten van de vele voetbalfans te veroveren. En dat is inspirerend, niet alleen voor alle voetballende meiden zelf, maar ook voor de vele vrijwilligers die dag en nacht bezig zijn met hun hobby, het vrouwenvoetbal. Daarnaast uiteraard ook voor de vele meiden die nog niet gekozen hebben voor het voetbal, maar nu op tv gezien hebben hoe mooi onze sport is. We hopen dat het succes van Oranje niet alleen zal zorgen voor een nieuwe lichting voetbalsters, maar ook voor een goede ondersteuning door zowel de KNVB en de clubs. Dat verenigingen (in)zien dat de groei van het vrouwenvoetbal geen losse hype, maar een duurzame ontwikkeling is. Bij KFC krijgt het vrouwenvoetbal al jaren de aandacht die het verdiend. De club kent immers al een lange voorgeschiedenis met het vrouwenvoetbal. En met succes, want het ledenaantal van het damesvoetbal bij KFC1910 blijft groeien, net als de sportieve prestaties. Uiteraard doen we er alles aan om deze positieve ontwikkelingen ook de komende jaren vast te houden.
De bal rolt bijna weer! De bekercompetitie staat op het punt van beginnen en de teams starten binnenkort met hun eerste training. Het dames voetbal van KFC1910 wordt ook dit jaar gekenmerkt door sportiviteit, gezelligheid, sportieve prestaties maar vooral het beter worden, nog beter.
Dit jaar starten wij met veel damesteams in de verschillende competities. Dit jaar is KFC1910 damesvoetbal dus duidelijk en overal zichtbaar aanwezig. Elk team met zijn eigen doelstelling, dromen en wensen. De trainers en coaches van KFC1910 doen er dan ook alles aan deze doelstellingen middels hard trainen, discipline, maar vooral ook met veel plezier vorm te geven.
Wij van de vrouwencommissie en staf hebben dan ook heel veel zin in het nieuwe seizoen.
We zien je graag langs de lijn!
Vrouwencommissie KFC1910